Panna! Sterrenteamdag bij vv Winsum

Getalenteerde kinderen maken kans om geselecteerd te worden voor een van de PANNA! Sterrenteams.
Getalenteerde kinderen maken kans om geselecteerd te worden voor een van de PANNA! Sterrenteams.
Foto: HogelandNieuws

WINSUM – Voetbaltijdschrift voor kinderen PANNA! houdt dinsdag 13 oktober een PANNA! Sterrenteamdag bij voetbalvereniging Winsum. 

Het voetbaltijdschrift beschrijft de PANNA! Sterrenteamdagen als ‘leuke en leerzame voetbaldagen voor voetbalgekke jongens én meisjes van 7 tot en met 13 jaar’. Deelnemende kinderen leren wat zoal komt kijken bij het voetballen als een ster.

Daarnaast maken de meest getalenteerde kinderen kans om geselecteerd te worden voor de finaledag in Utrecht.

PANNA! Sterrenteams

Daar strijden alle geselecteerde kinderen – de PANNA! Sterrenteamdagen worden op meer dan dertig locaties gehouden – voor een plek in een van de drie definitieve PANNA! Sterrenteams (Jongens & meisjes gemengd O10, Jongens O13 en Meisjes O13).

Deze teams nemen het hele seizoen, onder professionele begeleiding, deel aan verschillende activiteiten. Met als einddoel deelname aan een internationaal voetbaltoernooi.

Daarnaast worden de teams het hele seizoen gevolgd door het magazine PANNA!.

Inschrijven: www.pannasterrenteam.nl.

Cookieinstellingen